Dom StudentaPWSW w Przemyślu

Aktualności

27 września 2018

Termin kwaterowania mieszkańców Domu Studenta PWSW

Szanowni Państwo, Informuję, że kwaterowanie studentów w Domu Studenta PWSW odbędzie się w dniu 29.09.2018 r. (sobota) w godzinach 8:00-16:00 (biuro Domu  Studenta, pok. nr 2.6 II piętro).   Studenci, którzy chcą przyjechać wcześniej niż w podanym powyżej terminie zobowiązani są do zgłoszenia tego faktu telefonicznie 16 73 55 313 lub poprzez e-mail’a mateusz.rys@pwsw.eu  … Czytaj więcej »

12 czerwca 2018

Regaty Czwórek Wioślarskich ze sternikiem o puchar Rektora PWSW w Przemyślu

Drugi weekend czerwca w PWSW był wyjątkowy. Na plaży w Ostrowie koło Przemyśla odbyły się I Regaty czwórek wioślarskich ze sternikiem o puchar Rektora PWSW. Okazja do rywalizacji była wyjątkowa, poprzez uczestnictwo w zawodach uczczono 90 rocznicę spływu przemyskich harcerzy do Morza Czarnego pod dowództwem hm. E. Heila oraz 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości…. Czytaj więcej »

28 maja 2018

Juwenalia PWSW 2018

Jest czas na naukę, jest czas na zabawę. Jeśli chodzi o imprezy to mieszkańcom DST nie trzeba dwa razy powtarzać. Tekst i zdjęcia: Tomasz Bielański

21 maja 2018

Piknik mieszkańców Domu Studenta w aeroklubie w Laszkach

Piknik w aeroklubie   21.05.2018 studenci PWSW razem ze studentami z programu Erasmus+ zorganizowali piknik integracyjny w Aeroklubie Ziemi Jarosławskiej w Laszkach. Spotkanie było okazją do zapoznania się młodzieży z zasadami funkcjonowania AZJ w Laszkach. Przy wszystkich czynnościach lotniczych zawsze najważniejsze jest bezpieczeństwo, żeby utrzymać je na odpowiednim poziomie wszystkie aerokluby funkcjonujące w Polsce działają… Czytaj więcej »

19 maja 2018

Próba muzyczna w Domu Studenta PWSW

Nic tak nie integruje jak wspólny śpiew. Studenci szlifują swoje umiejętności wokalne pod czujnym uchem swojego kolegi dyrygenta Bogdana Kvekveskiri.  

17 stycznia 2018

Spotkanie informacyjne z JM Rektorem PWSW dr. Pawłem Treflerem w Domu Studenta PWSW

22.01.2018 – poniedziałkowy wieczór w DS wypełniło spotkanie studentów z JM Rektorem PWSW dr. Pawłem Treflerem oraz przedstawicielami Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu. Spotkanie miało charakter informacyjny, prewencyjny, a młodzież została ostrzeżona przed najczęściej popełnianymi wykroczeniami i przestępstwami. Poruszono zarówno przykłady świadomych wykroczeń jak i tych popełnianych z braku znajomości polskiego prawa. Ważnym aspektem była… Czytaj więcej »